Wtorek, 28 marca 2023

Dieta Isagenix: Co powinieneś wiedzieć

6 kwietnia 2021


Popularne cateringi dietetyczne

DietBox 74 opinie zadowolonych klientów Zamów dietę
Cuisinable 14 opinii zadowolonych klientów Zamów dietę
Przełom w odżywianiu 143 opinie zadowolonych klientów Zamów dietę

Dieta Isagenix to firma, która sprzedaje koktajle proteinowe, bary i suplementy, które mają pomóc Ci schudnąć, poczuć się lepiej i wspierać proces detoksykacji i oczyszczania organizmu. Możesz wybrać pakiet (lub "pak"), który najlepiej pasuje do Twoich indywidualnych celów, w tym utrata masy ciała, energii, zwiększenie wydajności sportowej i zdrowego starzenia się. Oto podział diety Isagenix i czy jest ona odpowiednia dla Ciebie.

Jak to działa?
Firma wykorzystuje podejście marketingu wielopoziomowego do promowania swoich produktów, co oznacza, że trzeba je kupić przez współpracownika i dostają kopa z powrotem, kiedy się zarejestrować. To dlatego być może widziałeś przyjaciół promujących firmę i produkty w mediach społecznościowych.

Po zapisaniu się i wybrać "pakiet", który najlepiej spełnia Twoje potrzeby, istnieje szeroki wybór drogich produktów do inwestowania w (30-dniowy pakiet startowy dla utraty wagi zaczyna się od $ 378,50).

W ramach tych pakietów pochodzą różne produkty, w tym koktajle. Koktajle są zamienniki posiłków przeznaczone do służyć jako zamiennik posiłku, więc oprócz białka, są one wzmocnione z witamin i minerałów. Profil odżywczy koktajlu różni się nieznacznie w zależności od różnych oferowanych programów (utrata wagi, energia, zwiększona wydajność sportowa, zdrowe starzenie się), ale zawartość białka w koktajlach waha się od 24 do 36 gramów na porcję i jest przeznaczony do "zdrowej utraty wagi i budowania mięśni", zgodnie z witryną Isagenix.

Wraz z długą listą produktów, które będziesz kupować, przychodzi długa lista składników. Jest to dalekie od wypełniania talerza wysokiej jakości pełnowartościową żywnością. Podczas gdy możesz spodziewać się zastąpienia dwóch posiłków każdego dnia koktajlem, możesz zjeść jeden 400 do 600 kaloryczny posiłek dziennie i mieć dwie 100 do 150 kaloryczne przekąski dziennie do wyboru lub możesz użyć ich przekąsek. Raz lub dwa razy w tygodniu trzeba będzie również przygotować się do "oczyszczenia", co oznacza, że w te dni nie ma stałego pożywienia - tylko koktajle i suplementy.

Oprócz koktajli, są też batony, przekąski, kawa, shoty energetyczne i napoje sportowe. Plus Isaflush, który jest "mieszanką naturalnych ziół oczyszczających i przeciwutleniaczy botanicznych, aby pomóc wspierać własny proces detoksykacji organizmu" i akcelerator, który "wykorzystuje naturalne składniki, takie jak cayenne, zielona herbata i nasiona kakao, aby wspierać termogenezę i zwiększyć metabolizm, aby pomóc Ci spalić tłuszcz".

My Take
Podczas gdy dieta lub tzw. cleanse twierdzi, że odtruwa organizm, nie ma jednego pokarmu lub suplementu, który może to zrobić. Detoksykacja jest procesem, który nasze nerki i wątroba są zaprojektowane, aby zrobić, i tak długo, jak działają prawidłowo, robią to dość skutecznie. Jako takie, nie ma naprawdę potrzeby, aby opróżnić swój portfel, aby zapłacić za drogie suplementy obiecujące to zrobić.

Ponadto, podczas gdy koktajle oferują dobrą ilość białka na porcję, można łatwo uzyskać to z dobrze zbilansowanej diety dla dużo mniej pieniędzy. Na przykład, 8 uncji zwykłego jogurtu greckiego zawiera 22 gramy białka. Można również uzyskać mnóstwo witamin z grupy B i przeciwutleniaczy z wypełnienia talerza z owoców, warzyw, pełnych ziaren i chudego białka, a nie przez ich drogich produktów.

Co do utraty wagi, ponieważ dieta jest niskokaloryczna (1,200-1,400 kalorii dziennie), prawdopodobnie stracisz na wadze, ale można to również osiągnąć poprzez spożywanie zrównoważonych kalorii wypełnionych wysokiej jakości pełnymi produktami spożywczymi, a nie drogimi i przetworzonymi koktajlami, batonami i suplementami.

Jeśli zdecydujesz się spróbować tego planu, upewnij się, że najpierw skonsultujesz się z lekarzem - zwłaszcza jeśli bierzesz jakieś leki, ponieważ zioła mogą często kolidować z lekami na receptę. Nie radziłbym również kobietom w ciąży lub karmiącym próbować tego planu, ani nikomu innemu z poważnymi schorzeniami. Zdrowa, zróżnicowana i zbilansowana dieta jest nadal drogą do celu.


Popularne diety pudełkowe

Standard Jest to dieta pudełkowa dla wszystkich tych, którzy pragną się smacznie i zdrowo odżywiać i nie mają potrzeby wnikliwego liczenia kalorii. Zamów dietę
Odchudzająca Jest to typowa, deficytowa pudełkowa dieta redukcyjna, której celem jest zgubienie zbędnych kilogramów oraz zmniejszenie obwodów w kluczowych miejscach ciała w krótkim czasie. Zamów dietę
Sport Dieta pudełkowa dla sportowców to w pełni zbilansowany zestaw 5 lub 6 posiłków, uwzględniający zwiększone zapotrzebowanie na pełnowartościowe białko oraz węglowodany złożone. Zamów dietę
Wegetariańska Jest to dieta pudełkowa dla wszystkich tych, którzy pragną się smacznie i zdrowo odżywiać i nie mają potrzeby wnikliwego liczenia kalorii. Zamów dietę
Bezglutenowa Jest to specjalna dieta lecznicza dla osób cierpiących na choroby i dolegliwości glutenozależne, tj. celiakia, alergia, bądź nietolerancja na gluten. Zamów dietę
Bez laktory Jest formą leczenia dla osób, których organizm nie trawi zawartego w mleku cukru, czyli laktozy. Zamów dietę