Wtorek, 16 lipca 2024

Elegancka kolacja sylwestrowa w 2022 roku

20 lutego 2022

0

W ten sylwestrowy wieczór wyczaruj optymizm. Pomyśl: światła wszędzie, ponieważ oświetlenie jest wszystkim. Przygaś te, które masz, zapal świece. Pomyśl: świeże kwiaty lub zieleń. Zastanów się: Drinki. Czy mieszasz specjalnego drinka, przygotowujesz elegancką przystawkę?

Niezależnie od tego, czy organizujesz małe spotkanie, czy tylko z przyjaciółmi, dodaj małe świąteczne akcenty, gdzie tylko możesz: koktajl z krewetek; ostrygi; polędwicę wołową; jedwabiste pots de crème. Zrób to na siedząco lub w formie swobodnego bufetu. (Co jest łatwiejsze dla Ciebie? Zrób to.)

Rok 2020 i 2021 to nie żarty, ludzie; pozostańmy tak lekcy, jasni i szklani do połowy pełni, jak to tylko możliwe. Oto menu, aby wyczarować szczęście w nowym roku.

Koktajl musujący

Istnieje wiele sposobów na przygotowanie koktajli na Nowy Rok, ale my lubimy te z bąbelkami. Ritz 110

jest jednym z takich wspaniałych napojów. Stworzony przez barmana londyńskiego hotelu Ritz z okazji 110-lecia istnienia tego eleganckiego lokalu w Mayfair, ten musujący koktajl łączy w sobie szampana z nutą brzoskwini i pomarańczy. Ukłon w stronę sezonowych owoców jest równie mile widziany, jak jego energetyzujące, poprawiające nastrój właściwości.

Przystawki

Deska serów

Jeśli organizujesz małe wydarzenie, takie jak happy hour lub spotkanie po kolacji, pięknie ułożona deska serów może okazać się strzałem w dziesiątkę. Szczególnie podobają nam się te wypełnione przemyślanym wyborem suszonych owoców (figi, śliwki, gruszki, persymony). Fantazyjne orzechy również mogą być miłym akcentem. Ta urocza kolekcja

zawiera oba te elementy.

Pieczone ciasto francuskie z brie i żurawiną

Odsuń się, zapiekany Brie. Okazuje się, że zapiekany Brie z reliszem żurawinowym jest równie dobry na Święto Dziękczynienia, jak i na Sylwestra! Zawiera nasz słodko-kwaśny, jabłkowo-pomarańczowy rel

ish żurawinowy i mrożone ciasto francuskie, które jest dobrodziejstwem dla zestresowanego gospodarza. Mniam, mniam.

Krewetki z sosem koktajlowym

Tak, tak i jeszcze więcej tak. Podobnie jak w przypadku ostryg na półmuszlach czy wymyślnej zupy z korzenia selera z oliwą truflową, koktajl z krewetek

zawsze dostarcza czystej radości. (Prawdziwa historia: Niektórzy z nas RSVP "tak" tylko dla tego, gdy widzimy to na zaproszeniu)!

Główna

Polędwica wołowa z szalotką i redukcją Syrah

Przypominam, że polędwica wołowa z szalotką i redukcją Syrah potrzebuje zaledwie 45 minut, aby znaleźć się na Twoim stole 31 grudnia. A kochanie, jesteś tego warta. Upewnij się, że na stole znajdzie się też coś zielonego, na przykład małe pęczki zielonej fasolki lub duża zielona sałata

.

Pęczki zielonej fasolki zawijane w boczek

Te indywidualnie pakowane paczki

są proste i eleganckie, od wielu lat są ulubionym daniem naszych klientów. Przygotuj je z wyprzedzeniem i podgrzej tuż przed podaniem.

Deser

Czekoladowy Pots De Crème

Czy to z Amaretto i orzechami laskowymi , czy z odrobiną soli morskiej, czekoladowe pots de crème jest po prostu zawsze dobre. (Bonus: możesz przygotować go wcześniej.) Zbyt dużo na koniec tej epickiej uczty? Wybierz jego cytrusowe rodzeństwo.

Szczęśliwego nowego roku!

kawiorSylwesterNoworoczne ApetizersNoworoczne menuNoworoczne PartyProduct SpotlightShrimptenderloin

Komentarze (0)

Zostaw komentarz