Poniedziałek, 27 maja 2024

Do wszystkich fanów miętowej kory! Jest dzień tylko dla Ciebie.

21 stycznia 2022

Kora miętowa. To jest to, na co czekamy cały rok.

Tak, Święto Dziękczynienia było wspaniałe. No i oczywiście jest jeszcze Boże Narodzenie, Kwanzaa i Nowy Rok, na które czekamy z niecierpliwością. Jednak dla prawdziwych miłośników miętowej kory wszystkie te święta to tylko boczne kroki na drodze do najbardziej kultowego przysmaku sezonu - miętowej kory. W tym roku droga do słodkich płatów kory z białej i ciemnej czekolady z kawałkami laski cukrowej jest szczególnie przyjazna, ponieważ w najbliższą środę, 1 grudnia, obchodzimy pierwszy Narodowy Dzień Kory

Miętowej.

Oto jak to uczcić:

1. Odwiedź sklep Williams Sonoma


Pracownicy sklepu będą na Was czekać w momencie otwarcia drzwi z próbkami kory miętowej w ręku. Pandemia spowodowała wstrzymanie naszego dzielenia się miętową korą, ale tak ważne święto oznacza, że próbki będą dostępne 1 grudnia tylko po to, aby uczcić ten dzień!

2. Przyłącz się do nas na 3. dorocznym miętowym barbakanie


Zeszłoroczna rywalizacja była zacięta (i mieliśmy kilka bardzo dobrych pomysłów!). W tym roku, wraz z redaktorem naczelnym Baking from Scratch, Brianem Hartem Hoffmanem, oraz aktualną mistrzynią Erin McDowell i Joy the Baker, nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jakie smakołyki wymyśli każde trio, próbując zdobyć upragnioną nagrodę za pierwsze miejsce!

Pączki z korą Erin McDowell zajęły pierwsze miejsce w zeszłym roku.

4. Surf The Bark Web

Nie tylko my przygotowujemy się na inaugurację Dnia Kory Miętowej! W całym Internecie, piekarze i influencerzy zajmujący się słodyczami będą brać udział w akcji, tworząc własne arcydzieła z miętowej kory. Oprócz naszych własnych uczestników Bark Off i kucharzy z naszej Kuchni Testowej, będziemy obserwować @twopeasandpod, @rachelquenzer, @brownedbutterblondie, @ainttooproudtomeg i @peanutbutterpluschocolate na Instagramie (wśród wielu innych!), aby

Maria Lichty's (@twopeasandpod) Peppermint Bark Chocolate Chip Cookies z 2020 r.

5. Go for the Bark!


Niezależnie od tego, czy jesteś purystą i wolisz zwykły kawałek kory, lubisz ją w formie ciasteczek, sięgasz po słodycze, czy jesteś geniuszem stojącym za swoimi własnymi miętowymi kreacjami, istnieje kora dla każdego rodzaju fana - 19różnych opcji kory miętowej. Chcesz trochę kory inspiracji? Sprawdź to:

Dołącz do nas na 3. Dorocznym Konkursie Kory Miętowej