Środa, 17 kwietnia 2024

Czas się zorganizować

20 lutego 2022

To naprawdę trzyma wszystko.

Co takiego jest w nowym roku, że jesteśmy gotowi na porządki? Jesteśmy zachwyceni, że możemy przywrócić naszą kultową markę Hold Everything z wszystkimi inteligentnymi rozwiązaniami do przechowywania, których potrzebujesz. Pomoże Ci ona dotrzymać postanowień, uporać się z kuchennymi problemami i sprawi, że Twoje życie i Twój dom staną się bardziej przyjazne dla użytkowników. Hold Everything będzie kluczem do zorganizowania Twojej spiżarni, szuflad i blatów. To super wszechstronna nowa kolekcja inspirowana archiwami katalogów, zawierająca niektóre z naszych ulubionych produktów.

Jesteśmy zachwyceni, że możemy współpracować z ekspertem w dziedzinie organizacji domu, Shirą Gill, dla tej ukochanej marki. Genialna, pięcioetapowa metodologia Shiry, zawarta w jej nowej książce Minimalistka

, brzmi po prostu: 1) Wyjaśnij, 2) Edytuj, 3) Uporządkuj, 4) Podnieś i 5) Utrzymaj.

"Świadome urządzanie domu jest ważną formą dbałości o siebie i ludzi, z którymi mieszkasz" - mówi Shira. Zgoda! Wykorzystuje swoją metodologię w pracy z naszą nową linią. Oto jak łączy się ona z jej zawodową sprawnością organizacyjną.

1. Wyjaśnij

Porozmawiajmy o przejrzystości! Przejrzyste pojemniki do układania w stosy eliminują gorączkowe poszukiwania w spiżarni.

"Na czym ci głęboko zależy?", pyta Shira. "Aby określić, czego nie chcesz, musisz sprecyzować, czego najbardziej pragniesz". Rozejrzyj się więc po swojej kuchni, pierwszym pomieszczeniu, którym zajmujemy się z Hold Everything

, i wyznacz sobie jakiś cel. Może to duży cel, jak nauka gotowania jak profesjonalista, albo stworzenie przestrzeni, w której z dumą będziesz gościć. A może to coś małego: lodówka, z której nie wypadają rzeczy, gdy ją otwierasz. (Możemy w tym pomóc!) Nie pozwól, aby jeszcze jedna puszka wody sodowej wyciągnęła Ci przypadkowy palec u nogi.

Czy chcesz otworzyć drzwi szafki w spiżarni, aby zobaczyć każde z dziewięciu płatków śniadaniowych w osobnym pojemniku? Przezroczyste czy nieprzezroczyste? Jaki jest Twój wymarzony scenariusz? Rozejrzenie się i zrobienie bilansu doda jasności, która może wpłynąć na późniejsze decyzje, jak na przykład to, czy chcesz mieć te wspaniałe szklane kanistry

.

2. Edytuj

Czy sprawdzałeś ostatnio stan swojej szuflady na sztućce?

"Zorganizowany bałagan to nadal bałagan!" - mówi Shira. Może się to wydawać oczywiste, ale naprawdę rozejrzyj się po swojej kuchni, zanim sięgniesz po naszą linię

. Ja jest przestrzenią która ma mnóstwo pokój dla Shira patentu "15 minutowych zwycięstw," lub szybkich domowych organizujących sesji, podczas których ty możesz, mówić, rzucać lub darować jakaś płaskich sztućce który już nie pracuje dla ciebie. (Jakim cudem młotek wkradł się do szuflady z nożami i łyżkami?)

"Odejmij przedmioty, które nie służą lub nie wspierają Twojej wizji" - mówi Shira.

3. Uporządkuj

Grupowanie "lubię to lubię" oznacza, że możesz mieć przytulną stację herbacianą.

Shira jest wielką fanką "uwydatniania ukrytych przestrzeni w Twoim domu". Jak wyjaśnia, "Hold Everything

sprawia, że proces ten jest wyjątkowo łatwy, ponieważ zapewnia wszystkie narzędzia, których potrzebuję, aby to zrobić." Zastanów się nad pionem.

"Organizacja nie polega na perfekcjonizmie", wyjaśnia Shira. "Chodzi o to, aby być intencjonalnym i celowym ze swoją przestrzenią, paring w dół do niezbędnych rzeczy, a następnie zorganizować je z prostotą, stylem i jakością w umyśle". To brzmi wykonalnie.

4. Zwiększaj

Czy Twoje resztki mogą być... atrakcyjne?

"Dodawaj tylko rzeczy, które poprawiają twoją przestrzeń i przybliżają cię do twoich wielkich celów", mówi Shira. Pomyśl: proste, ale celowe.

5. Utrzymuj

"Wprowadź kilka prostych codziennych zmian nawyków, abyś mógł utrzymać swoją ciężką pracę" - sugeruje Shira. "Każdy w każdym wieku może nauczyć się, jak zorganizować swój dom".

Czy to wszystko nie brzmi tak wykonalnie? Naprawdę tak jest. Shira jest tak dobra. Sprawdź jej książkę

, aby dowiedzieć się więcej i bądź na bieżąco z jej 15-minutowymi zwycięstwami w organizowaniu kuchni. (Szuflada na śmieci: Ona idzie po ciebie!)

I zrób zakupy w naszej epickiej linii Hold Everything!

featureHold EverythinghomeHome Organizationhome organizingorganizeorganizingShira Gilltips